Підвищення кваліфікації

Визнання різних видів підвищення кваліфікації


Традиційний вид підвищення кваліфікації — це навчання в закладах освіти, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою. Таке навчання: передбачає набуття особою нових та/або вдосконалення раніше набутих компетентностей у межах професійної діяльності або галузі знань може завершуватися присвоєнням професійних та/або присудженням часткових освітніх кваліфікацій не потребує окремого визнання і підтвердження його результатів.

До інших видів підвищення кваліфікації педагогічних працівників належать: стажування участь у:
сертифікаційних програмах
тренінгах
семінарах
семінарах-практикумах
семінарах-нарадах
семінарах-тренінгах
вебінарах
майстер-класах тощо.

Порядок підвищення кваліфікації вчителів.

Підвищення кваліфікації у форматі інформальної освіти


Підвищення кваліфікації шляхом інформальної освіти допускається для: сертифікованих педагогічних працівників, зокрема й наставників педагогічних працівників, які мають науковий ступінь та/або вчене звання.

Програма самоосвіти педагогічних працівників з описом запланованих до набуття нових та/або вдосконалення раніше набутих компетентностей і досягнення результатів навчання співвимірних із запланованим на це часом підлягає попередньому затвердженню вченою або педагогічною радою, яка надалі: призначає комісію для проведення атестації результатів навчання ухвалює рішення про їх визнання на підставі позитивного висновку цієї комісії.

Необхідна умова безперервного професійного розвитку педагогічних працівників — це набуття ними компетентностей та особистих здібностей за технологіями:

електронного навчання
освіти дорослих

План ПК на 2020 рік

Немає коментарів:

Дописати коментар